۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر
  • شناسه : 633
  • 11 می 2020 - 11:10
  • 911 بازدید
  • ارسال توسط :
تعیین تکلیف عرضه میوه و تره بار در سوپر مارکت های دشتستان
تعیین تکلیف عرضه میوه و تره بار در سوپر مارکت های دشتستان

تعیین تکلیف عرضه میوه و تره بار در سوپر مارکت های دشتستان

اولین جلسه هیات مدیره اتحادیه صنف لبنیات در سال جاری سیزده اردیبهشت ماه با حضور اعضاء هیات مدیره اتحادیه ها برگزار شد.

اولین جلسه هیات مدیره اتحادیه صنف لبنیات در سال جاری سیزده اردیبهشت ماه با حضور اعضاء هیات مدیره اتحادیه ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صنف لبنیات دشتستان، رییس اتحادیه صنف لبنیات ضمن خیر مقدم به مهمانان با اشاره به صدور اخطاریه پلمب اتحادیه صنف میوه و تره بار به اعضای تحت پوشش مبنی بر عرضه میوه و تره بار اظهار کرد: فروش میوه از قدیم تا کنون در سوپر مارکت‌ها رایج بوده، به صورتی که این فعالیت یک عادت در بین آنها مرسوم شده است و سوپر مارکت ها به خاطر آسایش و رفاه مشتریان اقدام به فروش میوه و تره بار می کنند.
غلامرضا دست یافته با ابراز تاسف از جولان ماشین های دوره‌گر در خصوص فروش میوه و تره بار در سطح شهرستان افزود: یکی از دلایل ضعیف شدن اتحادیه صنف میوه و تره بار وجود ماشین های دوره گرد در روستاها است که از استان‌های همجوار میوه را خریداری و درب منزل تحویل مشتریان می دهند هستیم؛ همین امر باعث متضرر شدن این صنف مهم است.
دست یافته تعداد واحدهای صنفی اتحادیه صنف لبنیات که  بازار هدف حجره داران اتحادیه صنف تره بار بوده  را ۴۰۰ واحد اعلام کرد و ادامه داد: حجره دار ثبت سفارش و خرید روزانه خود  جهت فروش به خرده فروش‌ها اعضای ما انجام می دهند که اعضای تحت پوشش میوه را به صورت نقدی از واحدهای عمده میوه خرید می کنند و به صورت نسیه به مشتریان ارائه می دهند؛ بعضاً هیچ سودی برای آنان نخواهند داشت و سرمایه خود را بین مشتریان پخش نموده اند.
رییس اتحادیه صنف لبنیات دشتستان با بیان اینکه اعضای تحت پوشش ما بازار هدف اتحادیه صنف میوه و تره بار است عنوان کرد: اجرای قانون در این خصوص نیاز به استقبال عمومی دارد.
رئیس اتحادیه صنف میوه و تره (صفدری)  ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان در خصوص تداخل صنفی بیان کرد: ارائه میوه فله در سوپرمارکت ها مغایر با قانون نظام صنفی است که می بایست تصمیم‌گیری و راه‌حل قانونی در این خصوص انجام گیرد.
بر اساس این گزارش، مصوب گردید گشت مشترک اتحادیه صنف میوه و تره بار و لبنیات با حضور بازرسان اتاق اصناف به تمامی اعضای تحت پوشش که مبادرت به عرضه میوه و تره بار می نمایند انجام شود و پس از بررسی، میزان درصد تداخل صنفی در صورتی که اثبات گردد بالای ۵۰ درصد باشد، مراتب جهت دریافت پروانه کسب به اتحادیه صنف میوه و تره بار معرفی گردید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*