۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 655
  • 24 می 2020 - 0:26
  • 866 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک رئیس اتحادیه صنف لبنیات دشتستان به مناسبت عید سعید فطر
پیام تبریک رئیس اتحادیه صنف لبنیات دشتستان به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک رئیس اتحادیه صنف لبنیات دشتستان به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی صنف لبنیات دشتستان رئیس این اتحادیه طی پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است؛ سپاس خداوند بزرگ را که توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخشش را در ماه مبارک رمضان مقدر و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در این ماه؛ در روزها و […]

به گزارش روابط عمومی صنف لبنیات دشتستان رئیس این اتحادیه طی پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است؛

سپاس خداوند بزرگ را که توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخشش را در ماه مبارک رمضان مقدر و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در این ماه؛ در روزها و شب های قدرش بار دیگر به آرامش وصف ناشدنی و بی کران الهی دست یابیم.
عید سعید فطر، عید عاشقانی است که در بهار قرآن، خالصانه نغمه توحید و بندگی سر دادند تا دل‌هایشان به نور ایمان و معرفت منور شود و خشنود از پاداش طهارت وپاکی از گناهان از محضر حضرت حق تعالی دراین ماه، پرفضیلت ونورانی،نیز بندگان مومن خدا خشنود از اعمال خود در این ماه عزیز دریای رحمت و نعمت بیکران حضرتش را سپاس میگویند.

ماه مبارک رمضان فرصتی گرانقدر بود تا بندگان صالح خدا روح زنگار گرفته از عادات دنیوی را در چشمه جوشان فیض حضرت حق بشویند و در شب‌های قدر، تسبیح فرشتگان را به گوش جان بشنوند و در سایه دستورات حیات بخش قرآن کریم، از تغافل و دنیازدگی آزاد شوند.

 

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم شهروندان در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعیدفطر، روز نمایش عزم تدین ، روز فتح و پیروزی در جهاد اکبر و بازگشت دوباره به فطرت انسانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(ارواحنا لتراب مقدمه فدا)، رهبر معظم انقلاب  (مدظله العالی) ، و تمام مردم مومن و ولایتمدار شهرستان دشتستان،و تمامی اعضای تحت پوشش اتحادیه صنف لبنیات ، از خداوند قادر متعال، رستگاری، عزت و کرامت و صحت و عافیت همگان را مسألت می نمایم.
غلامرضا دست یافته
رئیس اتحادیه صنف لبنیات دشتستان

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*